fbpx
Connect with us

Dy Shqiptare shkojn me një sheik për një nat sbahet nami, Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”

tjera

Dy Shqiptare shkojn me një sheik për një nat sbahet nami, Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Dy shqiptare te reja kan bër nje gjest qe është kometuar shum por ato as qe e kan mendjen tek komentusit,
Ato kan vizituar së fundmi Katari n. Ato ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, foto e video nga udhëtimi në Dubai, ne vendet ma te mira ne bote. Në “Instagram”, njere vajzë ka publikuar një video të Doha-s në orët e para të mëngjesit, të kapur nga avioni dhe thote se paguajn mir per nje nate sheiket shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni pamjet.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top