fbpx
Connect with us

Dy opsionet e Cristiano Ronaldos për të lënë Juventusin!

Sport

Dy opsionet e Cristiano Ronaldos për të lënë Juventusin!

Dy opsionet e Cristiano Ronaldos për të lënë Juventusin!

Cristiano Ronaldo po kërkon një skuadër tjetër ku të përfundojë karrierën dhe Juventusi nuk do ta ketë këtë privilegj.

Ekzistojnë dy opsione për të ardhmen e portugezit.

Data e parë që përfitet kur portugezi mund të largohet nga Zonja e Vjetër është vera e 2022 dhe skuadra që pritet ta transferojë atë është Manchester United e cila ka një marrëdhënie të veçantë me CR7.

Opsioni tjetër është që ai të transferohet në MLS ku interesimi për të nuk ka sesi të mungojë dhe aspekti financiar nuk përbën problem për skuadrat amerikane.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top