fbpx
Connect with us

“Duhet ta bëja këtë”, ish i dashuri i Kylie Jenner e ng acmon në Instagram, Rina Balaj i përgjigjet: Do të gr opos… (FOTO

tjera

“Duhet ta bëja këtë”, ish i dashuri i Kylie Jenner e ng acmon në Instagram, Rina Balaj i përgjigjet: Do të gr opos… (FOTO

Rina Balaj ka tërhequr vëmendjen e reperit me famë botërore, Tygës. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e kuruar deri në detaje dhe reperi nuk i ka rezistuar dot.

Tyga i ka dërguar në mesazh privat foton e saj, shoqëruar me disa emoji të zj arrit. Këtij ngacmimi, Rina i ka kthyer një përgjigje epike.

“I dashuri im është shqiptar…”, i ka shkruar ajo, duke i nisur një video të Sin Boyt, i cili shfaqet duke hapur një gropë. “Do të gr opos të g jallë”, dëgjohet të thotë i dashuri i Rinës në video.

“I dashuri im është shqiptar…”, i ka shkruar ajo, duke i nisur një video të Sin Boyt, i cili shfaqet duke hapur një gropë. “Do të gr opos të g jallë”, dëgjohet të thotë i dashuri i Rinës në video.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top