fbpx
Connect with us

“Dua të luaj më shumë”, Eriksen e thumboi Conten! Trajneri zikaltër ia kthen me diplomaci

Sport

“Dua të luaj më shumë”, Eriksen e thumboi Conten! Trajneri zikaltër ia kthen me diplomaci

“Dua të luaj më shumë”, Eriksen e thumboi Conten! Trajneri zikaltër ia kthen me diplomaci

“Nëse luan pak ose shumë te Inter, nuk e di. Për mua ai po luan aq sa duhet”.Antonio Conte i kthen përgjigje Eriksen, që nga grumbullimi te Danimarka thumboi
trajnerin pasi nuk e aktivizon ashtu si duhet dhe aq sa duhet.“Unë marr vendime për të mirën e ekipit, mund të bëj një gabim të plotë, aspak osegjysmë, por jam i kënaqur me atë që po jep te Interi! Ai është integruar”.“Thjesht mendo se nesër do të kemi tre mesfushorë në fushë dhe vetëm një në stol.Pastaj do të kemi një tjetër ndeshje të mërkurën me Borussia. E përsëris, duhet tëbëj disa zgjedhje dhe mendoj se Eriksen ka pasur hapësirën e tij dhe ka treguar “

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top