fbpx
Connect with us

Dua e krahason Donald Trumpin me kunguj

Lajme

Dua e krahason Donald Trumpin me kunguj

Dua Lipa krahason Donald Trump me kunguj në prag të zgjedhjeve presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Dua njihet për mospëlqimin e saj ndaj Donald Trump, ku shpesh herë e shpreh atë përmes llogarisë së Instagramit.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh duke përqeshur presidentin e tanishëm me disa vargje, “Donald Trumpkin. I portokalltë nga jashtë, bosh nga brenda dhe duhet të hidhet që javën e parë të nëntorit.” thotë fotografia e një tabele në formë shakaje të festës së Halloween që mbahet në prag të zgjedhjeve.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top