fbpx
Connect with us

Drejt Inter-Milan, Stramaccioni: Ky lojtar mund të vendosë derbin

Sport

Drejt Inter-Milan, Stramaccioni: Ky lojtar mund të vendosë derbin

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Drejt Inter-Milan, Stramaccioni: Ky lojtar mund të vendosë derbin.Andrea Stramaccioni, ish-trajneri i Inter-it, ka folur për Gazzetta dello Sport në lidhje
me derbin e Milanos që do të luhet 17 tetorin e ardhshëm:“Nuk besoj se Conte do t’i besojë Eriksen-it nga minuta e parë. Akoma nuk e kabindur dhe taktikisht mund të bllokohet nga mesfushorët kuqezi në minutat e paratë ndeshjes. Një aktivizim i tij nga stoli mund të ketë një ndikim më të madh”, kathënë Stramaccioni.

“Sanchez, padyshim. Mund të jetë shkatërrimtar. Është një lojtar më i kompletuarsot, në gjendje të nalizojë dhe të ndihmojë skuadrën. I lexon shumë mirëmbrojtjet, e kupton kur duhet të sulmojë dhe kur duhet të tërhiqet mbrapa”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top