fbpx
Connect with us

Dortmund do të ringjallë interesim për Eriksen në 2021!

Sport

Dortmund do të ringjallë interesim për Eriksen në 2021!

Dortmund do të ringjallë interesim për Eriksen në 2021!

Borussia Dortmund do të ringjallë interesimin e saj për futbollistin e Inter, Christian Eriksen, raporton kështu Calcio Mercato.

Skuadra gjermane bëri një ofertë për 28 vjeçarin gjatë kësaj vere mirëpo kjo ofertë u refuzua nga Neroazzurët.

Megjithatë Dortmund nuk e ka humbur shpresën dhe në janar pritet që të bëj gati një tjetër ofertë për të bindur zikaltërit për transferimin e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top