fbpx
Connect with us

Doni ta dini se çfarë ndodh me çfarë ndodh me enët tuaja pasi mbyllni derën e pjatalarëses? Ja videoja që e tregon

Lajme

Doni ta dini se çfarë ndodh me çfarë ndodh me enët tuaja pasi mbyllni derën e pjatalarëses? Ja videoja që e tregon

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Doni ta dini se çfarë ndodh me çfarë ndodh me enët tuaja pasi mbyllni derën e pjatalarëses? Ja videoja që e tregon.Të gjithë kemi pyetur veten se çfarë ndodh me enët pasi mbyllim derën dhe aktivizojmë pjatalarësen Shpëlarja e enëve para futjes në larëse enësh, e panevojshme – Telegrafi8 mësues dhe një polic të prekur me COVID-19 në këtë qytet, pezullohet mësimi në të dy shkollat

Është tepër interesante të shohësh momentin se si zhduken mbetjet e ushqimeve nga enët dhe ato bëhen plotësisht të pastra.Në videon më poshtë do të shihni se si pastrohen enët me më pak ujë duke ricikluar ujin gjatë ciklit të larjes. Më pas uji kullohet dhe del uji i pastër gjatë ciklit të shpëlarjes dhe në fund enët thahen.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top