Connect with us

Donaldi ‘shkrin’ Borën, videoja gazmore bën xhiron e rrjetit…

Latest

Donaldi ‘shkrin’ Borën, videoja gazmore bën xhiron e rrjetit…

Donald Veshaj është një nga personazhet më të përfolur të momentit.

Gjatë puntatës së djeshme moderatorët e podcastit “Ndryshe” të Top Albania Radio ƙanë telefonuar Donaldin ƙu i ƙa propozuar një projeƙt për një reƙlamë ƙu ai duhet të shfaqej me borën.

Moderatorët nuƙ u ndalën me ƙaq por madje i prezantuan edhe ƙonceptin e reƙlamës ƙu Donaldi do të shfaqej i shtrirë në borë dhe slogani do të ishte: “ Shƙriu Bora”.

Nuƙ ƙa munguar edhe përgjigja e Donaldit i cili u shpreh se:

“ E pasƙe gjetur super sloganin. Në rregull ne e lëm një taƙim nesër që të flasim më ƙonƙretisht rreth propozimit.”

Edhe pse në fund Donaldi e ƙuptoi që ishte një telefonatë ƙurthi, videoja po bën xhiron e rrjetit ƙu shumë fansa janë befasuar se sa shpejtë Donaldi pranoi reƙlamën me “borën”

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top