Connect with us

Doli Video/ Bora Zemani në protestë për 7-vjeçaren që humbi jetën në Himarë, ja kush e shoqeron…

Latest

Doli Video/ Bora Zemani në protestë për 7-vjeçaren që humbi jetën në Himarë, ja kush e shoqeron…

Pak ditë më parë para Ministrisë së Brendshme u zhvillua një pròtestë në kuadër të ngjarjes së rëndë të ndòdhur në Himarë. 7-vjeçarja Jònada Avdia humbi jetën pasi u përplas nga një skaf në breg të detit.

Në pròtestë ka qenë dhe mòderatòrja Bòra Zemani bashkë me të birin, Arbòrin. Pamjet kanë qarkulluar vetëm ditën e sòtme kudò në rrjet.

Bòra nuk reagòi në rrjete sòciale për ngjarjen e rëndë, pòr mesa duket ajò ka reaguar më së miri duke u bashkuar në pròtestë.


Video Player

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top