fbpx
Connect with us

Doli në televizor të gjente burrë/ Fjorela ia thotë troç të riut: Mua për ty nuk ma ndjen fare ti nuk ke…

Lajme

Doli në televizor të gjente burrë/ Fjorela ia thotë troç të riut: Mua për ty nuk ma ndjen fare ti nuk ke…

Kohët e fundit Fjorela ka “i nj oruar” sistematikisht pëlqimin e Mevlanit Kundrejt saj. Ajo tha para disa puntatash se nuk ka “tërheqje dhe fizike ndaj tij”. Ndërsa së fundmi në studio tregoi se kur është me të nuk përjeton “flutura në stomak”.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top