fbpx
Connect with us

Doli në televizor për të gjetur burrë, shqiptaren e vënë në sikl et: Kishte veshur bre*ë kur shkuam aty…

tjera

Doli në televizor për të gjetur burrë, shqiptaren e vënë në sikl et: Kishte veshur bre*ë kur shkuam aty…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

 

Pas një seance në palestër, Shqipja dhe Arbi shkuan në një qendër masazhi. Por kjo gjë rezultoi një moment sik leti për Shqipen.

Ajo tha se e kishte shumë të vështirë xhirimin e asaj skene, duke shtuar se u kërkoi të gjithëve të dilni jashtë në momentin që u shtri. Ndërsa akoma dhe më të nx ehtë situatën e bëri Fatjoni, i cili e pyeti bukuroshen brune, a kishte veshur të brendshme në atë moment.

Fatjoni: Ishe pa të brendshme? Shqipja: U thashë të gjithëve të dilnin jashtë që unë të shtrihesha. Kam qenë shumë në sikl et…

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top