fbpx
Connect with us

Doktorit i bie foshnja e sapolindur nga dora ne tavoline gjate ingjizimit live me telefon. Momenti i tme.rrshem /VIDEO

tjera

Doktorit i bie foshnja e sapolindur nga dora ne tavoline gjate ingjizimit live me telefon. Momenti i tme.rrshem /VIDEO

In cide nti ndodhi në Qendrën Rajonale Mjekësore Chandler. Vajza binjake e parakohshme ra nga dora e një punonjësi dhe u ul në një tavolinë, vetëm disa sekonda pasi ajo lindi.

Prindërit e postuan videon në Facebook pasi ishin të irr itu ar me mungesën e përgjigjeve dhe faljeve. Në më pak se 24 orë, ajo është sh përndarë më shumë se 100,000 herë dhe është parë mbi një milion.

Vajzat binjake të Derrick dhe Monique Rodgers, Morgan dhe Madison, kanë lindur në Ditën e Shën Valentinit vetëm disa minuta larg.

Video tregon Morgan, i cili peshonte tre paund dhe katër ons, duke r ënë nga dora e një punonjësi të sp italit, mbi një tavolinë. Infermieret pranë ndihmuan në kapjen e foshnjës, duke e pa ran da luar atë që të binte nga tavolina dhe mbi tokë. E gjithë in cid en ti zgjati disa sekonda.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top