fbpx
Connect with us

Do ta harroni Genten kur të shihni nënën e saj bukuroshe

Lajme

Do ta harroni Genten kur të shihni nënën e saj bukuroshe

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun falë këngëve të bukura që ka sjellë gjatë karrierës.

‘Ça me bo’ është kënga e saj në bashkëpunim me Marselin që po dëgjohet e pëlqehet mjaft shumë.

Sa i përket jetës private këngëtarja është në lidhje më biznesmenin turk, ku kohët e fundit ka qarkulluar në media lajmi se dyshja janë në pritje të ëmbël.

Lidhjen e saj me turkun në vazhdimësi e ka përkrahur edhe familja e saj, e në veçanti nëna e saj e cila në fillim e ka pasë edhe rolin e përkthyeses në mes Gentes e Ustes.

E nëna e saj Shpresa, sot ka sjellë një imazh ku po duket mjaft elegante dhe e bukur.

Shikojeni./Kosovarja/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top