fbpx
Connect with us

‘Do sqarohemi jashtë studios’, vajza “kër cënon” konkurrenten live në emisionin ‘E diell’

tjera

‘Do sqarohemi jashtë studios’, vajza “kër cënon” konkurrenten live në emisionin ‘E diell’

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ka nisur sot në ekranin e Top Channel sezoni i ri i spektaklit “E diell”, me rubrika të reja, personazhe dhe surpriza. Edhe këtë sezon është rikthyer rubrika “Beauty”, ku pa filluar ende gara një nga konkurrentet ka bërë një kërcënim.

“Kam një koment, më saktë një kër cënim. Të lutem bëj provë dhe modelja ime del keq nga makeup-i i gabuar, do flasim jashtë skenës bashkë”, i tha Elona Alisës.

Alisa nga ana tjetër i kërkoi Elonës të ketë kujdes flokët, se mos look-u prishet prej tyre e jo prej makeupit.

“Të garantoj që për flokët jo sepse kam mbi 10 vite eksperiencë”, ia ktheu Elona.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top