fbpx
Connect with us

Do mendojë bota se femrat shqiptare janë “k.urva”, shp.ërthen rrjeti pas postimit të fotove të Albana Osmanit!

tjera

Do mendojë bota se femrat shqiptare janë “k.urva”, shp.ërthen rrjeti pas postimit të fotove të Albana Osmanit!

Albana Osmani është një nga femrat me s.eksi në Shqipëri. Së fundmi moderatorja është shfaqur në kopertinat e revistës së njohur gjermane ku është cilësuar si një nga femrat më të bukura shqiptare për vetë faktin se është pjesë e “Ti je një luledielli”, një nismë bamirësie.shtype,reklamen per te shikuar videon

Një nga komentuesit revoltohet duke u shprehur se bota nuk i ka parë ende fotot lakuriq të femrave shqiptare.shtype,reklamen per te shikuar videon

Ja komenti i tij:

“Do mendojë bota se shqiptaret jan kurva… mjaft se lat nam. Na gjunjezoni dhe femrat serioze me kto veshje si 1 prostitut…mos tju hypi vetja ne qejf… vishuni si 1 femer zonj. Dhe jo si 1 femer pr.ostitutë”/Pamfletishtype,reklamen per te shikuar videon

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top