fbpx
Connect with us

Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare

Sport

Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare

Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare

Cristiano Ronaldo postoi të shtunën një foto në “Instagram” ku festonte: “Siiiii”.Dhe për juventinët u duk sikur portugezi kishte marrë përgjigjen e tamponit negativ, pas infektimit me “COVID”, por në të vërtetë ishte thjesht e kundërta.Sulmuesi bardhezi festonte për fitoren e ish-shokëve të tij të Realit të Madridit, që mposhtën Barcelonën në klasiken spanjolle, ndërsa sot pritet që të jetë dita vendimtare.

CR7 iu nënshtrua tamponit nga përgjigjja e të cilit varet prezenca e tij në fushë të mërkurën, ndaj Barcelonës.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top