Connect with us

Do bëhet me djalë së shpejti/ Dojna Mema tregon nëse do kthehet në televizion pas lindjes

Latest

Do bëhet me djalë së shpejti/ Dojna Mema tregon nëse do kthehet në televizion pas lindjes

Moderatorja, Dojna Mema është në muajin e nëntë të shtatzënisë. Dojna është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe po pret të bëhet nënë e një djali.

Gjithmonë PO”, Dojna Mema merr propozimin nga Vlashent Sata - Telegrafi

Moderatorja është aktive në rrjetet e saj sociale ku së fundmi ka zhvilluar një “Ask Me” në Instagram.

Një nga pyetjet që i është bërë nga një ndjekëse e saj e ka pyetur se kur do të kthehet në punë dhe se a do të qëndrojë gjatë në shtëpi me djalin.

Përgjigja e Dojnës mesa duket është e qartë. Ajo do të kthehet shpejt, pasi puna që bën e lumturon.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top