fbpx
Connect with us

“Do bëhem e vi.rgjër në karantinë”, kishte 8 vite pa bërë s*ks me burrin, moderatorja ‘e dëshpëruar’: Dua të dashurin…mezi ndeza motorin e brendshëm

Sport

“Do bëhem e vi.rgjër në karantinë”, kishte 8 vite pa bërë s*ks me burrin, moderatorja ‘e dëshpëruar’: Dua të dashurin…mezi ndeza motorin e brendshëm

“Do bëhem e vi.rgjër në karantinë”, kishte 8 vite pa bërë s*ks me burrin, moderatorja ‘e dëshpëruar’: Dua të dashurin…mezi ndeza motorin e brendshëm

Ylli i televizionit, Ulrika Jonsson aktualisht ndodhet në izolim mes pandemisë së koronavirusit, së bashku me tre fëmijët e saj, dhe është shprehur e shqetësuar për distancimin nga i dashuri i saj.Ulrika Jonsson është e shqetësuar se ajo do të kthehet përsëri e vi.rgjër, deri në fund të bllokimit.Rreth një vit më parë prezantuesja suedeze tërhoqi vëmendjen me deklaratën e saj befasuese, e në 8 vjet e martuar me bashkëshortin e saj, kishte kryer vetëm njëherë marrëdhënie se.ksuale.

Prezantuesja televizive u divorcua nga burri i saj i tretë Brian Monet vitin e kaluar pasi dyshja u gjendën në një “martesë pa se.ks” por ajo kohët e fundit gjeti një të dashur të ri.“U desh shumë për të filluar përsëri motorin tim të brendshëm se.ksual, vetëm që koronavirusi të hiqte benzinën dhe të më linte të izoluar në një garazh në mes të askundit”– u shpreh prezantuesja 52-vjeçarja.

“E di që ju mund të mendoni se mungesa e intimitetit, prekjes dhe dashurisë është në fund të listës në këtë periudhë të vështirë. Por u desh një kohë e gjatë për të riprogramuar trurin tim të fjetur, për tu zgjuar dhe për të dhënë e marrë dashuri. Tani po përpiqem të bëj të kundërtën. Tani po përpiqem të kujtoj si është të jesh në një lidhje. Në të njëtën kohë pyes veten nëse do jem vërtet e vi.rgjër kur kjo të mbarojë.”

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top