fbpx
Connect with us

Djali vendos të martohet me një gjarpër, arsyeja e tij shokuese

Lajme

Djali vendos të martohet me një gjarpër, arsyeja e tij shokuese

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një i ri vendosi të martohej me një gjarpër pasi beson se ai është mishërimi i të dashurës së tij e cila u nda nga jeta pesë vite më parë.

I riu zemërthyer i cili nuk ka pranuar të zbulojë identitetin e tij, beson se ky gjarpër është e dashura e tij.

Ai tregoi se filloi të ndjehet më mirë, kur pa një gjarpër shumë të “ngjashëm” me të dashurën.

Pra ai mendoi se ajo kishte ardhur përsëri në jetë, por me ndryshimin e vetëm pasi ishte shndërruar në një gjarpër.

Tani djali e kalon jetën e tij me këtë gjarpër rreth 3 metra të gjatë duke besuar se është vajza me të cilën ai ishte dashuruar.

Ai mesa duket ndjek idenë budiste se njerëzit mund të ringjallen duke u mishëruar tek kafshët..InfoKosova/

Shiko Videon:Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top