fbpx
Connect with us

“DËSHIRA IME ËSHTË TA MBYLL KARRIERËN TEK…”/ Mesfushori Kroos zbulon para ndeshjes dëshirën e madhe

Sport

“DËSHIRA IME ËSHTË TA MBYLL KARRIERËN TEK…”/ Mesfushori Kroos zbulon para ndeshjes dëshirën e madhe

“DËSHIRA IME ËSHTË TA MBYLL KARRIERËN TEK…”/ Mesfushori Kroos zbulon para ndeshjes dëshirën e madhe

Mesfushori i Real Madridit Toni Kros shprehu hapur dëshirën për të mbyllur karrierën në klubin spanjoll. Në konferencën për shtyp përpara ndeshjes së nesërme në Ligën e Kampioneve me Borusia Mynsheglabahun, mesfushori veteran gjerman theksoi se dëshiron të fitojë akoma trofe me “Los Blancos” dhe ndihet mëse i lumtur në kryeqytetin e Spanjës.

“Më pëlqen gjithmonë kur kthehem në Gjermani sepse është vendi im, gjuha ime dhe gjithçka vjen prej këtej. Por, e kam thënë gjithmonë se kënaqem shumë në Madrid dhe më pëlqen jeta atje. Gjatë 6 viteve të fundit, kam marrë shumë oferta, por ndihem si në shtëpi në Madrid dhe ideja ime është ta mbyll karrierën këtu”, deklaroi Toni Kros.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top