fbpx
Connect with us

Depay tek Barca, Juve transferon yllin katalanas!

Sport

Depay tek Barca, Juve transferon yllin katalanas!

Depay tek Barca, Juve transferon yllin katalanas!

Barcelona e pret transferimin e Memphis Depay gjatë muajit janar dhe po bëhet gati të krijojë hapësirën e nevojshme, raporton Sport.

Ousmane Dembele dhe Martin Braithwaite janë dy futbollistët që janë tepricë tek skuadra katalanase.

Juventus mesa duket ka mundësinë më të mirë për të transferuar francezin i cili nuk pëlqehet më nga skuadra e Ronald Koeman dhe tashmë Agnelli nëse bën ofertën e duhur mund të sigurojë shërbimet e sulmuesit anësor.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top