fbpx
Connect with us

Del Piero me paralajmërim për Juven

Sport

Del Piero me paralajmërim për Juven

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Del Piero me paralajmërim për Juven.Del Piero e paralajmëron Juventusin.Alessandro Del Piero e ka paralajmëruar ish-klubin e vet Juventus se rivalët Interi dhe Atalanta janë kandidatë shumë seriozë në garë për titull në Serie A këtë sezon.Roma e ndali Juventusin me një barazim 2:2 të dielën, ndërkohë që Interi e nisi sezonin me fitore 4:3 kundër Fiorentinës dhe Atalanta e mund 4:2 Torinon.

Ish-heroi i bardhezinjve Del Piero e ka paralajmëruar skuadrën e Andrea Pirlos se do t’i duhet ta fitojë një betejë shumë të madhe për ta siguruar titullin e 10 radhazi në Itali.“Interi dhe Atalanta janë kandidatë seriozë për Scudetto”, tha Del Piero për Sky Sport Italia.

“Atalanta e ka pjekurinë e duhur. Lazio ka cilësi dhe Interi… epo e pamë me pesë ndryshimet që i bëri kundër Fiorentinës, e dimë sesa vendimtarë mund të jenë ata”, shtoi ai.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top