fbpx
Connect with us

Dasma që u kthye në ma kth, sha kaja e nuses i tër boi të gjithë…!!

tjera

Dasma që u kthye në ma kth, sha kaja e nuses i tër boi të gjithë…!!

Një incidenti i pazakontë e ka kthyer një dasmë në qytetin Turgutlu të Manisas në Turqi ne nje feste qe ka marre famë ndërkombëtare.E gjitha kjo, jo për madhështinë e saj, por se nusja Hatice Koşman 24 vjeç dhe dhëndri, Turgut Dinçer Guneri 26 vjeç, kanë riorganizuar dasmën për më 26 prill, pas anulimit të saj më 21 prill.Shk ak u bë zy rtari i martesës në Turgutlu, i cili po pyeste çi ftin nëse pranonin njëri-tjetrin në martesë. Teksa burri tha ‘po’ që në fillim, nusja bëri një sha ka të vogël nga ato që kishte dëgjuar në internet: “A do të ishte e mundur të thuhej ‘jo’? Natyrisht që po”.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top