fbpx
Connect with us

Dafina Zeqiri fillon një sfidë të re në rrjetet sociale

Magazin

Dafina Zeqiri fillon një sfidë të re në rrjetet sociale

Këngëtarja ka kërkuar nga ndjekësit të ndajnë këngët e saj në bazë të gjendjes emocionale.

Gjatë kohës në karantinë sfidat janë bërë edhe më të shpeshta në rrjetet sociale, tani Dafina Zeqiri ka filluar një trend të rit.

Ajo i ka kërkuar fansave të krijojnë një listë me këngët e saj dhe të rendisin ato sipas gjendjes së tyre emocionale dhe një të tillë e ka krijuar edhe ajo për vete.

Sfidë interesante kjo e Duffye-t, apo jo? /Lajmi.net/

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top