fbpx
Connect with us

Dafina zbulon të pasmet teksa hip shkallëve

Magazin

Dafina zbulon të pasmet teksa hip shkallëve

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Dafina Zeqiri po vazhdon të konsiderohet si një ndër emrat më me influencë në showbizin kosovar.

Këngëtarja çdo herë është cilësuar si energjike, pozitive si dhe unike duke sjellë çdo herë gjëra të reja e interesante.

Po ashtu Dafi ka marrë edhe epitetin si një femër guximtare, ajo është e vetmja që ka arritur thuajse çdo ditë të ndryshoj stilin e flokëve.

Si shumë artistëve tjerë edhe Dafit i ka bërë pushimi në vise të ngrohta në këto ditë të ftohta.

Ajo sjellë një imazh ku shihet tek shkallët, por vëmendje mori poza e saj duke zbuluar të pasmet./Kosovarja/

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top