fbpx
Connect with us

Dafina nuk ndalet , ‘çm end’ fansat në koncert duke dri dhur të pas met

tjera

Dafina nuk ndalet , ‘çm end’ fansat në koncert duke dri dhur të pas met

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Pavarësisht kritikave të shpesht, këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po “përmirësohet”.Këngëtarja kohët e fundit ia ka shpeshtuar provokokimet, jo vetëm në videoklipe por në çdo paraqitje, ku shpesh veshja e saj po kondiserohet si e tep ruar dhe provo ka tive.Kështu ka bërë edhe në një koncert të mbajtur këto ditë, ku Dafina në skenë ka dal vetëm në të brendshme, ndërsa në pjesën e sipërme ka veshur një pallto të shkurtër.Shikoni si ajo dridh te pas met ne koncert.Shty pe re ekla amen me po shte dhe ju hapet vidjo:

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top