fbpx
Connect with us

Çudit futbollisti: Lidhja me Elisabetta Canalis ma dëmtoi karrierën, më shihnin si hamshorin e grave…

Sport

Çudit futbollisti: Lidhja me Elisabetta Canalis ma dëmtoi karrierën, më shihnin si hamshorin e grave…

Çudit futbollisti: Lidhja me Elisabetta Canalis ma dëmtoi karrierën, më shihnin si hamshorin e grave…

Sot është 37 vjeç, luan për Catania në Serie C dhe ëndërron ta ngjisë klubin, megolat e tij, në Serie B. Në karrierën e Reginaldo, megjithatë, duhet të llogariten edhe
5 sezone në Serie A, të kaluara me fanellat e Trevisos, Fiorentinës, Parmës dheSienës, për një total prej 19 golash në kampionatin italian. Numra, që për mendimin
e tij mund të ishin edhe më të lartë, nëse nuk do të ndikonte lidhja me ElisabettaCanalis. Vetë braziliani Reginaldo foli për këtë temë në mikrofonat e “ItaSportPress”:“U takuam në shtëpinë e Bernardo Corradit me rastin e ditëlindjes së tij.

Ajo e dintekush isha dhe unë e dija se kush ishte. Pothuajse ramë në dashuri që në atëmbrëmje. Ishte një histori e bukur dashurie, edhe pse zgjati vetëm disa muaj. Ishte
Elisabetta, ajo që më la dhe nuk e kam problem ta them, sepse ishte gabimi im. Ishinshtatë muaj intensivë, që janë pjesë e jetës time, por tani jam i lumtur me gruan
time, Ryana”.Nuk mohoj asgjë, por vërtet besoj se historia e dashurisë me Canalis dëmtoi karrierëntime, edhe nëse më vonë provova, duke shënuar gola, se nuk isha thjesht lojtar i njëklubi nate. Nuk komunikoj më me Elisabetta, ajo jeton në SHBA dhe unë në Itali, pornuk e hedh poshtë atë aventurë. Kanë qenë shtatë muaj të mirë”

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top