fbpx
Connect with us

Cristiano në superformë dhe pa simptoma, portugezi përshëndet fansat

Sport

Cristiano në superformë dhe pa simptoma, portugezi përshëndet fansat

Cristiano në superformë dhe pa simptoma, portugezi përshëndet fansat

Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid-19 në testin gjatë grumbullimit me kombëtaren portugeze.

Gjëndja e tij është mjaf e mirë, teksa ai nga ballkoni i shtëpisë ai ka përshëndetur fansat.

Ai tashmë do t’i duhet të qëndrojë 14 ditë në vetë-izolim

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top