fbpx
Connect with us

Covid-19 prish dulen Messi-CR7, portugezi rrezikon sfidën me Barcelonën

Sport

Covid-19 prish dulen Messi-CR7, portugezi rrezikon sfidën me Barcelonën

Covid-19 prish dulen Messi-CR7, portugezi rrezikon sfidën me Barcelonë

Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid-19 nga testet e kryera me kombëtaren portugeze, shkruan Albeu.com.Një lajm aspak i mirë që ka mërzitur jo pak tifozët e Juventusit.Bardhezinjtë luajnë më 28 tetor sfidën ndaj Barcelonës për fazën e grupeve në Champions League dhe CR7 rrezikon këtë superpërballje.

Edhe pse duhen 18 ditë nga supersfida CR7 do t’i duhet të qëndrojë 14 ditë në izolim, ku më pas do të testohet sërish nëse e ka kaluar apo jo Covid-19.Ndërkohë, nëse del negativ ai mund të grumbullohet nga Pirlo për ndeshjen ndaj Barcelonës.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top