fbpx
Connect with us

Conte ‘shpartallon’ Perezin, transferon yllin e Los Blancos!

Sport

Conte ‘shpartallon’ Perezin, transferon yllin e Los Blancos!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Conte ‘shpartallon’ Perezin, transferon yllin e Los Blancos!Antonio Conte duket se këtë sezon nuk ka ndërmend të lëshojë pe në Itali.Inter është gati të shpërthejë në merkato pasi po bën gati të transferojë dy prej futbollistëve më të spikatur në futbollin europian.Bëhet fjalë për Marcelon e Real Madrid dhe për N’Golo Kante të Chelseas që gjithashtu është një objektiv i Los Blancos.

Marcelo duket pranë një aventure në Serie A ndërsa N’Golo Kante publikisht ka deklaruar dëshirën e tij për një transferim tek Inter mirëpo mungon vetëm marrëveshja mes palëve për çmimin e këtij transferimi.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top