fbpx
Connect with us

Conte OUT, Inter ka gati emrin e ri!

Sport

Conte OUT, Inter ka gati emrin e ri!

Conte OUT, Inter ka gati emrin e ri!

Duket se durimi i Interit për Antonio Conten ka përfunduar.

Libero raporton se Neroazzurët po bëjnë gati që të sjellin në Milano Massimiliano Allegrin i cili ka dy vite që po pushon nga bota e futbollit dhe duket gati për një fillim të ri.

Raportohet se drejtuesit e skuadrës së Interit presin rezultate më të mira nga Antonio Conte në qoftë se dëshirën që mos ta shohë Allegrin ti zërë pozitën e tij në Giuseppe Meazza.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top