fbpx
Connect with us

Commisso kritikon ashpër Chiesan!

Sport

Commisso kritikon ashpër Chiesan!

Commisso kritikon ashpër Chiesan!

Presidenti i Fiorentinas, Rocco Commisso ka paralajmëruar trajnerin Beppe Iachini për rezultatet që do ketë, përderisa akuzoi dhe Federico Chiesan për këmbëngulësinë e tij për tu transferuar tek Juventus.

Presidenti e bëri këtë deklaratë për gazetën La Nazione ku goditi rëndë ish futbollistin e tij i cili u transferua në ditën e fundit tek rivalët e tyre më të urryer.‘E trajtova atë si djalin tim edhe pse ai nuk u sollë mirë me mua dhe familjen time mirëpo nuk dua ta diskutojë më këtë gjë edhe pse në Amerikë ekziston një shprehje që thotë:’Nëse largohesh, mos i prish urat e tua’.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top