fbpx
Connect with us

ÇMENDURI NË ITALI: Futbollisti realizon gol nga 70 metra! I gjithë ekipi e përqafon (VIDEO)

Sport

ÇMENDURI NË ITALI: Futbollisti realizon gol nga 70 metra! I gjithë ekipi e përqafon (VIDEO)

ÇMENDURI NË ITALI: Futbollisti realizon gol nga 70 metra! I gjithë ekipi e përqafon (VIDEO)

Ndodh në Serie C, kampionati i kategorisë së tretë italiane, aty ku skuadra e Fanos ishënoi Imoleses një gol që do të zinte kopertinat e faqeve të para nëse do të ishte
një kampionat elitar…Rreth 70 metra larg portës kundërshtare, teksa ka parë portierin jashtë zonës së tij,Riccardo Carnegliutti ka lëshuar një të djathtë super të saktë me topin që siparashutë është ngritur dhe ulur!

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top