fbpx
Connect with us

“Çmendet” futbollisti, godet me lëvizje kung-fu lojtarin kundërshtar (Video)

Lajme

“Çmendet” futbollisti, godet me lëvizje kung-fu lojtarin kundërshtar (Video)

Ndeshja e Ligës së Parë mes Montpelje dhe Reims përfundoi me rezultatin e thellë 0-4 për miqtë.

Rezultati mbeti në hije për shkak të asaj që futbollisti i Montpelje, Damian Le Tallec bëri në minutën e 42 të ndeshjes.

30-vjeçari u ndëshkua me karton të kuq, i dyti për vendasit.

I pari që u ndëshkua ishte Hilton në minutën e 7, pasi goditi lojtarin kundërshtar me një lëvizje kung fu-je.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top