fbpx
Connect with us

Cima me djalin argëtojnë publikun me këtë video qesharake

Magazin

Cima me djalin argëtojnë publikun me këtë video qesharake

Aktori i njohur i humorit shqiptar Rasim Thaçi, apo siç njihet nga publiku si ‘Cima’, ndër vite ka i ka bërë të qeshë publikun.

Me rolin e ‘Cimës’ ai njihet nga publiku dhe është një personazh mjaft atraktiv dhe qesharak.

Së fundmi Cimën e kemi parë të angazhuar nëpër skeqe bashkë me djalin e tij Artanin.

Para pak minutash Cima e ka publikuar një skenë mjaft qesharake bashkë me të birin e tij.

Shiko Videon:

“Lavjerrësi Matematik”Artan Rron Thaçi

Gepostet von Rasim Thaçi – Cima am Donnerstag, 16. April 2020

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top