fbpx
Connect with us

Çifti kapet duke bërë s*ks në parkun e lojërave

tjera

Çifti kapet duke bërë s*ks në parkun e lojërave

Një çift i paduruar është filmuar duke bërë s.e.ks në një park lojërash për fëmijë. Ngjarja ka ndodhur në Plymouth, Angli.

Siç shkruan DailyMail, çifti i papërmbajtur, ishte filmuar nga qytetarët në parkun e qytetit në zonën e fëmijëve.

Parku dhe dalja është aktualisht e ndaluar në Britaninë e Madhe, për shkak të koronavirusit, por duket se ky çift se ka pasur problem.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top