fbpx
Connect with us

Chelsea refuzoi shkëmbimin Kante-Eriksen!

Sport

Chelsea refuzoi shkëmbimin Kante-Eriksen!

Chelsea refuzoi shkëmbimin Kante-Eriksen!

Inter dëshironte të arrinte një marrëveshje me Blutë.Interi tentoi të arrinte një marrëveshje për shkëmbimin e Christian Eriksen dhe N’Golo Kantes gjatë këtij afati kalimtar që sapo u mbyll, raporton Calciomercato.Gjigantët e Serie A panë sesi një ofertë e tillë ju refuzuar kategorikisht pasi pala tjetër nuk kishte interesim për të arritur një marrëveshje të tillë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top