fbpx
Connect with us

Chelsea do ta transferojë yllin e West Ham në merkaton e janarit

Sport

Chelsea do ta transferojë yllin e West Ham në merkaton e janarit

Chelsea do ta transferojë yllin e West Ham në merkaton e janarit

Daily Star, raporton se Chelsea është e vendosur për transferimin e Declan Rice nga West Ham në merkaton e janarit.

Blutë e Londrës ishin pranë transferimi të Rice gjatë verës, por në fund operacioni nuk u realizua. Mirëpo Lampard e dëshiron me çdo kusht në skuadër dhe transferimi pritet të kompletohet në janar.

21-vjeçari ka kontratë me West Ham deri në vitin 2024, ndërsa vlera e tij në treg është rreth 50 milionë euro.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top