Connect with us

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në “Astir”(Detaje)

Latest

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në “Astir”(Detaje)

Një zjarr ka rënë në afërsi të një pallati që po ndërtohet në rrugën “Teodor Keko”, Astir.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.08.2022, rreth orës 12:50, në rrugën “Teodor Keko”, në afërsi të një pallati që po ndërtohet, për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr.

Për pasojë janë djegur disa panele të pallatit dhe një automjet i parkuar, në pronësi të shtetasit A. M.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top