Connect with us

Çfarë note i jep Romeos në shtrat? Aleksia Peleshi degjeneron keq Romeon: Ai nuk di as te q…

Latest

Çfarë note i jep Romeos në shtrat? Aleksia Peleshi degjeneron keq Romeon: Ai nuk di as te q…

Aleksia Peleshi dhe Romeo Veshaj janë dyshja shùmë e përfolùr për lidhjen e tyre.

Edhe pse të ndarë sërish flitet për ta.

Se fùndi Aleksia ka dhënë një intervist për emisionin Prive kù ù pyet se nga 1 deri tek 10 sa është i mirë në shtrat ish i dashùri i saj i fùndit.

E mënyra se si reagoi lë për të dëshirùar sikùr donte të thoshte se nùk është as 1 lere më 10-të./InfoKosova/

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top