fbpx
Connect with us

Camavinga prioritet i Real Madrid në 2021!

Sport

Camavinga prioritet i Real Madrid në 2021!

Camavinga prioritet i Real Madrid në 2021!

Firmosja me mesfushorin e Rennes, Eduardo Camavinga duket se do të jetë prioritet i Real Madrid në vitin 2021, raporton kështu AS.

17 vjeçari francez po konsiderohet si një prej futbollistëve me një të ardhme të madhe përpara dhe Zinedine Zidane e di më së miri këtë dhe nuk dëshiron ta humbasë një mundësi të tillë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top