fbpx
Connect with us

Bukuroshja vendos kamerën në b * tha për të parë se si burrat do të reagonin kur kalonin: Të gjithë pa përjashtim

tjera

Bukuroshja vendos kamerën në b * tha për të parë se si burrat do të reagonin kur kalonin: Të gjithë pa përjashtim

Një modele e bërë e famshme në rrjetet sociale ka kapur në “fla gr ancë” të gjithë meshkujt që shohin të pa smet e saj.

🦄 @alexasmorgantv - Alexas Morgan - Tiktok profile

 

Alexas Morgan, vendosi të bëjë një eksperiment duke futur celularin në xhepin e pasmë dhe duke mbajtur kamerën hapur.

 

24 vjeçarja, nga Majami i Floridës, publikoi videon për 4.1 milionë ndjekësit e saj. Rezultatet e eksperimentit ishin me shumicën e meshkujve që kthenin kokën për ta parë atë.

Alexas Morgan | BOLTUN.ONLINE

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top