fbpx
Connect with us

Bukuroshja shqiptare flet për ek speriencën që pati në serialin turk si gruaja e Sulltanit(VIDEO)

tjera

Bukuroshja shqiptare flet për ek speriencën që pati në serialin turk si gruaja e Sulltanit(VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓


E dashura e aktorit , Tolgahan Sayışman, i njohur për pu blikun si Çënar tash e një kohë po vazhdon të ketë popullaritet në shtetin turk.Ajo, përveç që ua ‘morri’ djalin, ua morri edhe vëmendjen duke pasur nderin ta ketë rolin kryesor në njërin ndër serialet më të shikuara në Turqi e më pas në vende të tjera përfshirë edhe Kosovën.Si bas hkëshortja e Sulltanit në serialin ‘Sulltani i madhërishëm’, Almeda Abazi ka pasur një ek speriencë shumë të mirë.

Në emisionin Prive gjatë një int erviste të realizuar ka folur edhe sa i përket këtij roli që për të ishte i rën dësishëm duke qenë se ishte në mesin e shumë aktorëve të njohur turk pati fatin dhe nderin ta ketë këtë rol kaq të rën dësishëm.Ajo tha se të aktroj te Sulltani ka qenë për të një gjë shumë e madhe. Thotë se pesha që kishte në shpatulla ishte e madhe.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top