fbpx
Connect with us

Bukuroshja futet mes çif tit, kush është këngëtarja se ksi që do t’i marrë Gencin, Eni Koçit (FOTO)

tjera

Bukuroshja futet mes çif tit, kush është këngëtarja se ksi që do t’i marrë Gencin, Eni Koçit (FOTO)


Këngëtarja Eni Koçi ndihet e “kër.cë.nuar” pas disa dekl aratave të bëra nga këngëtarja “Tr inga Kay” për partnerin e saj, Genc Prevlukajn. Këngetarja në një intervistë në emisionin “Ftesë në Pesë” u shpreh se ishte e vetmja femër në studion muzikore të Genc Prevlukaj dhe se donte 100% vëmendjen e tij.

“Me Gencin kam qenë vetëm unë femër. Të gjithë kanë qenë djem. Kështu që nuk kishte ndonjë xhe lozi. I kemi pasur mar rëdhë.niet krejt mirë mes veti. S’ka ndodh ai sen. Genci ka punuar pak me planprogram. Genci në atë kohë shkoi në Amerikë dhe bëri bashkëpunimin me Genta Ismajlin. Unë, si këngëtare e re, kisha nevojë për më pak vëmendje se jam luan, kështu që ne luanët duam që t’i kenë sytë nga ne 100%”, përfundoi Tringa.

Këto dekl arata nga këngëarja Tringa duket se nuk janë pritur mirë nga Eni Koçi. Bashkëpunimi i tyre nuk zgjati shumë dhe për këtë, shk ak u bë xhe.lozia e partneres se Gencit, Eni Koçit. Madje producenti e ka fs.hirë nga çdo rrjet social këngëtaren. Në një tjetër intervistë në “Glamour Zone” Tringa është shprehur se për shkak të Enit ai i ka hequr follow-n.“Ma ka hequr nga ‘Instagram’-i. E kuptoj se tani është lidhur me Enin, por ne kemi punuar bashkë… Po nejse, është jeta e secilit, kështu edhe unë ndoshta ia heq ‘follow’-n kur të gjej burrë!”, u shpreh Tringa.

Genc Prevlukaj dhe Eni Koçi e kanë bërë lidhjen e tyre publike në dhjetor të 2018-ës, kur u shfaqën përkrah të njëri-tjetrit në festën e fundvitit të organizuar nga moderatori Labinot Gashi.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top