fbpx
Connect with us

BOOM BOOM – Drejtuesit e PSG-së vendosin për shkarkimin e Tuhel, drejtimin e skuadrës pritet të marrë ish-lojtari i Interit

Sport

BOOM BOOM – Drejtuesit e PSG-së vendosin për shkarkimin e Tuhel, drejtimin e skuadrës pritet të marrë ish-lojtari i Interit

BOOM BOOM – Drejtuesit e PSG-së vendosin për shkarkimin e Tuhel, drejtimin e skuadrës pritet të marrë ish-lojtari i Interi

Tomas Tuhel i ka ditët e numëruara te PSG-ja, teksa shkarkimi i tij duket shumë afër. Sipas raportimeve të fundit, drejtuesit kanë mbetur të zhgënjyer nga trajneri në deklaratat e bëra së fundmi, ku shprehte pakënaqësitë për merkaton e bërë.Pikërisht për këtë arsye është marrë vendimi për shkarkimin e tij, i cili pritët të vijë shumë shpejt. Drejtuesit gjithashtu kanë gjetur edhe zëvendësuesin e trajnerin gjerman, teka kanë nisur bisedimet me Tiago Motën.

Ky i fundit, si lojtar ka qenë pjesë e Interit, PSG-së, Atletikos së Madridit, Barcelonës dhe Xhenoas, ndërsa si trajner ka nisur karrierën te 19-vjeçarët e PSG-së, për të drejtuar më pas edhe Xhenoan.Bisedimet mes klubit parisien dhe Motës kanë nisur dhe në orët e ardhshme do të mësohet më shumë rreth kësaj lëvizje.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top