fbpx
Connect with us

BOOM: Barcelona drejtë transferimit të Mbappes

Sport

BOOM: Barcelona drejtë transferimit të Mbappes

Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe mund të transferohet të Barcelona nëse ndërrohet presidenca e klubit.

Mbappe ka qenë shumë i lidhur me një largim nga PSG dhe një transferim te Real Madridi.

Klubi nga Santiago Bernabeu është favorit për të nënshkruar fituesin e Kupës së Botës, por tashmë kanë një rival të madh në këtë garë.

Barcelona thuhet se e sheh transferimin e Mbappes si një mundësi për t’i dhënë atyre një forcë dhe motiv shtesë pas dështimit në kohët e fundit.

Sipas gazetës AS, nëse Victor Font zgjidhet si president i ri i Barcelonës, ai do të synojë Mbappen si një nënshkrim të mundshëm për të përmirësuar reputacionin e klubit.

Manchester City është gjithashtu në kërkim, ndërsa PSG dëshiron të zgjasë marrëveshjen e tij në Parc des Princes.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top