fbpx
Connect with us

Bombë: Ronaldon dhe ofertë stratosferike, Kylian Mbappe bëhet Biankoner!

Sport

Bombë: Ronaldon dhe ofertë stratosferike, Kylian Mbappe bëhet Biankoner!

Bombë: Ronaldon dhe ofertë stratosferike, Kylian Mbappe bëhet Biankoner!

Kylian Mbappe te Juventusi!E përditshmja italiane Tuttosport, ka lëshuar sot një lajm bombastik, duke raportuar se Juventus synon transferimin e Kylian Mbappe.Angrea Angelli është gati të bëjë çmendurinë dhe ka përgatitur një ofertë prej 400 milionë eurove.Përveç parave, Biankonerët janë të gatshëm që tia ofrojnë Parisienëve edhe kartonin e Ronaldos.

Mbappe ka kontratë me PSG deri në vitin 2022 dhe verën e ardhshme Parisienët do të jenë të detyruar ta shesin atë.Jorge Mendes ka nisur bisedimet me Leonardon dhe PSG thuhet se është e gatshme ta pranojë ofertën e Zonjës së Vjetër.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top