fbpx
Connect with us

Bombë nga Spanja: Casemiro transferohet në Serie A

Sport

Bombë nga Spanja: Casemiro transferohet në Serie A

Bombë nga Spanja: Casemiro transferohet në Serie A

Lajm bombastik nga Spanja.Portali i njohur spanjoll Don Balon, raporton se Casemiro mund ta vazhdojë karrierën në Serie A.Casemiro dhe Reali janë larg arritjes së marrëveshjes për rinovimin e kontratës e cila i skadon në vitin 2023 dhe nuk përjashtohet mundësia që Perez ta nxjerr në shitje brazilianin verën e ardhshme.

Don Balon, shkruan se Juventus është skuadra favorite për transferimin e Casemiros. Vlera e 28-vjeçarit në treg është rreth 60 milionë euro, shifër aspak problematike për Biankonerët.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top