fbpx
Connect with us

Bombë: Mesut Ozil transferohet te gjiganti italian!

Sport

Bombë: Mesut Ozil transferohet te gjiganti italian!

Bombë: Mesut Ozil transferohet te gjiganti italian!

Lajm bombastik nga Spanja.Siç raporton portali i njohur spanjoll TodoFichajes.com, Mesut Ozil ka dhënë dritën jeshile për tu transferuar te Milani verën e ardhshme.Ozil është në vitin e fundit të kontratës me Arsenalin dhe verën e ardhshme do të largohet nga Emirates si lojtarë i lirë.Milan ka nisur bisedimet me përfaqësuesit e Ozil dhe gjermani është i hapur për transferimin në San Siro.

Edhe pse ai është 31-vjeç, te Milani besojnë se Ozil mund ti ofrojë shumë skuadrës me eksperiencën e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top